Hizmetlerimiz

shutterstock_1454256617.png
Sağlıklı Yaşam Yönetimi

elab Poliklinik geniş bir yelpazede konvansiyonel tıp, koruyucu genetik, farmakogenetik, metabolizma yönetimi, sindirim sağlığı yönetimi, kişiye özel beslenme yönetimi (metabolik balans) hizmetlerini profesyonel bir ekip tarafından rahatlatıcı, sakin ve doğal bir klinik atmosferinde standardize protokollere uyun olarak vermektedir.

Radyoloji

Ultrasonografi (USG) ve digital renkli doppler cihazlarımızla, batın içinde yer alan organların yanı sıra uzman radyolog kadromuz tarafından troid, meme ile atar damar ve toplar damarların renkli doppler uygulamaları yapılmaktadır.

Muayene

elab Polikliniği, dahiliye, radyoloji, fonksiyonel tıp, genel cerrahi, diyetisyen alanında memnun hasta anlayışıyla, özel hizmet veren bir butik poliklinik anlayışıyla güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Laboratuvar

elab Laboratuvarı bireysel ve kurumsal anlamda istenilen yerde ve zamanda hizmet vererek rakiplerinden farklılaşarak, “evde-işyerinde kan alma” hizmetini kurumsal ve bireysel müşteriler için mükemmel seviyeye ulaştırmış tek merkezdir.