top of page

Laboratuvar

laboratuvar cihazı
ELAB_LOGO_Small.png

Laboratuvar hizmetlerimiz, elab Laboratuvarı tarafından sağlanmaktadır. 

Laboratuvar Hizmetleri

elab Laboratuvarı biyokimya, mikrobiyoloji ve genetik dallarında faaliyet gösteren referans tanı merkezidir. İstanbul’da beş, Ankara’da bir, yurtdışında iki adet Laboratuvar, iki adet medikal ofis ve elab Polikliniği Maslak ile hizmet vermektedir. 

elab Laboratuvarı bireysel ve kurumsal anlamda istenilen yerde ve zamanda hizmet vererek rakiplerinden farklılaşarak, “evde-işyerinde kan alma” hizmetini kurumsal ve bireysel müşteriler için mükemmel seviyeye ulaştırmış tek merkezdir.

Özellikle check up ve fonksiyonel tıp alanlarında elab poliklinik hekimlerine hızlı ve güvenilir tanı desteği vermektedir.

Klinik Kimya Testleri

elab laboratuvarları TÜRKAK tarafından ISO15189 Akreditasyon belgesine sahip, “İyi ve Doğru Laboratuvar Uygulamaları” ilkelerini örnek alarak tüm Laboratuvar alanlarında en yüksek kalitede hizmet vermek için çalışmaktadır. Klinik kimya testleri, Biyokimya ve Mikrobiyoloji olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu her iki branşta toplamada 1.500’ün üzerinde farklı test çalışabilmekteyiz. Biyokimya check up ve fonksiyonel tıp alanlarında kliniklere çok önemli tanı desteği vermektedir.

 

Genetik Testler

Birçok hastalığın oluşumunda genetik yapıdaki değişikliklerin etken olduğu saptanmıştır. Genetik yapıda meydana gelen bu değişiklikler sonucu oluşan hastalıkların sonraki nesillere aktarılma riski olduğu için, genetik alanında sağlanan gelişmeler sonrasında neticesinde doğru ve erken tanı mümkün olabilmektedir. 2016 yılında kurulan elab içerisinde faaliyet gösteren genetik tanı merkezimizde 300’ün üzerinde genetik testi çalışmaktayız.

Hızlı ve güvenilir sonuçlar

bottom of page