Klinik Muayene

hasta muayenesi

Doğru Hizmet

elab Polikliniği günümüz gerekliliği olan sistem ve yönetimini uygulayarak, iç hastalıkları, genel cerrahi, fonksiyonel tıp, radyoloji, beslenme alanında kaliteli hizmet, memnun hasta anlayışıyla rutin yaklaşımlardan uzak, özel hizmet vermeyi ilke edinmiş butik poliklinik anlayışıyla güvenilir sağlık hizmetini sunmaktadır.  Tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden uzman doktor kadromuz ve Türkiye’nin önde gelen çözüm ortaklarıyla birlikte modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran, laboratuvar ve radyolojik görüntüleme alanlarında hizmet vermektedir. Bir polikliniğin işini yapmak için gereken tüm genel makine ve ekipmanın yanı sıra güncel teknoloji, Unltrasonografi, EKG- Elektrokardiyografi, Defibrilatör, Holter Monitör, Solunum Fonksiyon Cihazı ve İşitme test cihazlarını bünyesinde barındırmaktadır.'

Deneyimli doktorlarımızdan randevu almak çok kolay.

Klinisyen Hekimler

Dr. Aytan Aysel Karaali Okyay
Uz. Dr. Ayten Aysel Karaali Okyay - Dahiliye/İç Hastalıkları

1970 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamlamış ve 1971-1976 yıllarında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dahiliye uzmanlığını almıştır. Dr. Okyay 1978-1983 yılları arasında Almanya'da ayrıca anestezi uzmanlık eğitimi almıştır. Türkiye'ye döndükten sonra çeşitli özel hastane ve polikliniklerde dahiliye uzmanı olarak görev yapmıştır. 2019 yılında elab polikliniğe katılmadan önce 2010-2018 yılları arasında Özel Median Tıp Merkezinde çalışmıştır. 

Hakkı Kumuşoğlu
Dr. Hakkı Kumuşoğlu - Kişiye Özel Sağlık Uygulamaları

1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Üç yıl süreyle birinci basamak sağlık hizmeti hekimliği ve acil servis hekimliği yaptı. 1999 yılında Türkiye’nin ilk özel genetik tanı merkezlerinden biri olan GenMer Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi’ni kurdu ve 2003 yılına kadar yöneticiliğini yaptı. 2006 yılında kurucusu olduğu AR-GE ve Üretim Laboratuarında Avrupa Birliği, Tubitak ve KOSGEB destekli çeşitli araştırma ve ürün geliştirme projelerinde yönetici ve araştırmacı olarak yer aldı. 2007-2011 yılları arasında “World Society of Anti-Aging Medicine” organizasyonunun diploma programını tamamlayarak “Anti-Aging Tıbbı” board sertifikasını aldı. Özellikle doğum öncesi tanı ve kanserlerde microarray teknolojisinin uygulama alanlarında ürün geliştirmeye yönelik olan araştırmalarını sonrasında oksidatif stress ve yaşlanmayla ilgili hastalıkların tanısına yönelik yöntemler geliştirmeye ve bunun klinik uygulamalarına yoğunlaştırdı. İki yıl süre ile Liv Hospital – Ulus bünyesindeki Stop-Aging Kliniğinde kişiye özel tıp danışmanı olarak görev yaptı. Bunun yanında, Boğaziçi Üniversitesi, İnovita Yaşam Bilimleri Kuluçka Merkezi’nde “Mentor” olarak görev yaptı ve İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün “Biyosağlık Bilişimi” Yüksek Lisans Programı’nda Misafir Öğretim Görevlisi olarak “Kişiye Özel Tıpta OMİK Teknolojileri” dersleri verdi. Halen kurucusu olduğu GENITARA Kişiye Özel Tıp Hizmetleri bünyesinde bu alanda kullanılan ileri teknoloji tanı yöntemlerinin ülkemizde uygulanabilmesine yönelik AR-GE faaliyetleri yanında, ELAB - Maslak kliniğinde Kişiye özel sağlıklı yaşam yönetimi ve Metabolic Balance kişiye özel beslenme programı uygulamalarını sürdürmektedir.

Ali Sedat Akkaş
Uz. Dr. Sedat Akkaş - Genel Cerrahi

1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamlamış ve 1985 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde genel cerrahi uzmanlığını almıştır. Dr. Akkaş aynı hastanede baş asistanlık ve 1989-2007 yılları arasında da İstinye Devlet Hastanesinde genel cerrahi ve başhekim yardımcısı olarak görev yapmıştır. El cerrahisi sertifikası ve 1989 yılından bu yana işyeri hekimliği sertifikasına sahiptir. 

Sırrı Akalın
Rad. Dr. Sırrı Akalın - Radyoloji

1979 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisinde eğitimini tamamlamış ve yine aynı akademide uzmanlığını almıştır. Dr. Akalın sırasıyla Gümüşsuyu Asker Hastanesi, Türkiye Gazetesi Hastanesi Röntgen servisi kurucu uzmanı ve Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Hastanesinde çalışmıştır. Uzmanlık alanları, Ultrason, Renkli Doppler, Yerinde Hizmet, Mobil ultrason ve renkli doppler görüntüleme sistemleri olup 1990’dan beri mobil ultrasonografi ve 2008’den beri renkli doppler hizmeti uygulaması vermektedir.