top of page

IV Drip - Damardan Sağlık

SERUM-BANNER-01.jpg

1

IMMUNITY BOOST

Yüksek doz C vitamini, lizin ve çinko içeren bu drip ile kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceksiniz. Sadece semptomları değil problemin kendisini çözen bu uygulama, soğukalgınlığı gibi hastalıkların süresini kısaltmaya yardımcı olacaktır.

immunityboost.png
fatburning.png

FAT BURNING

Üç farklı yoldan kilo vermenizi kolaylaştıran bir driptir. İçeriğindeki vitamin ve mineraller metabolizmanın hızlanmasına ve iştahın baskılanmasına yardımcı olur. Yağların yakılmasını kolaylaştıran 3 madde ve L karnitin depolanmış yağların kullanılmasını ve yağsız kas kitlesi yapılmasına yardımcı olur.

2

3

AFTER PARTY

Hızlı bir yaşantıdan ötürü vücut dengesi bozulanlar için sıvıyla rehidrasyon, vitamin desteği, bulantı kesici, anti-inflamatuar özellikleri olan bu karışım hızlı bir derlenme arzulayanlar içindir.

Afterparty.png
detoxandclean.png

DETOX & CLENSE

Bu drip toksinleri bağlayıcı bir etkiye sahiptir. Kurşun ve civa gibi vücutta birikmiş olan zehirli ağır metallere bağlanarak onların atılmasını sağlar.

4

5

ENERGY BOOST

Damardan alacağınız ekstra B12, B5 ve B6 vitaminleri sizi hafta boyunca zinde tutacaktır. Günlük işlerinizi yaparken kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz.

energyboost.png
antiageing.png

ANTI AGING-SKIN & HAIR

C vitamini, biotin, CoQ10 ve glutathione kombinasyonu olan anti-aging drip, pürüzsüz ve parlak bir cilt için mükemmel bir çözümdür.

6

7

AFTER SUN

Özellikle yaz ayları ve aşırı sıcaklara bağlı su kaybı ve güneş çarpması gibi etkilerden kurtulmak ve tatil sonrası yenilenmek için rahatlatıcı bir çözüm.

aftersun.png
Brain Boost.png

BRAIN BOOST

Unutkanlık, depresyon ve aşırı yoğun bir tempoda çalışmaya bağlı zihinsel yorgunluk etkilerinden kurtulmak için C Vitamini, B Complex ve diğer etken madde kombinasyonu olan mükemmel bir çözümdür.

8

bottom of page